Най-добрите мемове на Реал Мадрид шампион на Шампиони

В Реал Мадрид спечели в Кардиф на дванадесети . И той също го направи срещу един от най-скалистите съперници в шампионата, Ювентус на Буфон. Скалист отбор, който някои кръстиха като стена, който днес допусна три гола срещу тези на Зидан, чийто отбор е новите Шампиони Шампиони.

Реал Мадрид искаше да добави Дуодецима към своя рекорд, въпреки че излезе малко заспал в първите минути. Ювентус успя да спре белите, внасяйки много опасност в владенията на Кейлор Навас, който блестеше на няколко пъти.

Тогава се появи Кристиано Роналдо . Отваряне към групата, където Карвахал пристигна, и страната, която го връща, за да може португалецът да го постави там, където Буфон не можа да достигне. Но шест минути по-късно Манджукич вкара един от головете в шампионата. Контрол с гърдите и гърба, чилийска половина е извадена, за да преодолее Навас.

С равенството беше получено полувремето, предвещаващо втората половина на инфаркта. Този, който знаеше как да свири на клавишите, беше Зидан. Каземиро измести срещата с далечен изстрел. Топката докосна противник и влезе залепена за напрежението на стълба, където Буфон не можа да достигне.

И точно когато Ювентус се разтягаше най-много за равенство, последната капка щеше да дойде. Фантастичен ход на Модрич, който стигна до долната линия, а неговото центриране на близката греда беше използвано от Кристиано Роналдо, за да вкара 1-3 в Кардиф. Делириум на трибуните, където бяха феновете на Реал Мадрид.

В последния участък и с Ювентус в неизгодно положение след изгонването на Куадрадо, Асенсио ще удостовери с четвъртия гол, че Реал Мадрид е шампион на Шампионската лига.

Преглеждаме най-добрите мемове на шампиона на Реал Мадрид .

Подигравки към Барселона

Memes Шампион на Шампионската лига на Реал Мадрид

Преди играта открихме няколко мема на подигравка към Барселона.

Не Кадис, Кардиф

И винаги има шега с английския на Серджо Рамос.

Денят, в който Иско беше титуляр и шампион на Реал Мадрид

Мнозина очакваха титуляр да бъде Гарет Бейл, но накрая Иско започна със страхотна игра. Всъщност той получи овации.

Чилиецът на Манджукич срещу неуспелия чилиец на Кристиано Роналдо

Голът на чилийския Манджукич имаше отговора на Кристиано Роналдо, но португалецът не намери врата.

Каземиро без жълто

Каземиро издържа без жълт картон, въпреки факта, че имаше много по време на играта.

Щастлив и ядосан

Реал Мадрид спечели

Но Джеймс не играе pic.twitter.com/Xf44TYMF3f

- Гилиам Виласко (@GuiliamVilasco) 3 юни 2017 г.

Феновете на колумбийския Реал Мадрид имаха този горчиво микс. Щастлив за победата, но разстроен, че Джеймс не игра.

Уважение към Буфон

Реал Мадрид е просто шампион, но дайте на този човек нещо, моля ðŸ '”pic.twitter.com/ZC0KM8a20v

- EPIC TWEETS. (@EpicosTweets) 3 юни 2017 г.

Историк като Буфон все още не знае какво е да спечелиш Шампионска лига.